Hakkımızda
HedefGrup, uzun yıllar araştırma sektöründe hizmet vermiş deneyimli bir ekip tarafından 2005 yılında kurulmuştur.

Kuruluşumuzdan bu yana pazar lideri markalarla yürüttüğümüz verimli ve kalıcı işbirliğinin, işimize verdiğimiz yüksek değer ve emeğin ödülü olduğunu düşünüyoruz.


Amacımız, araştırma yoluyla müşterilerinizle aranızda güçlü bir bağ kurabilmek ve hedeflerinize ulaşabilmek için ihtiyaç duyduğunuz bilginin size akışını sağlamaktır. Temel olarak daima “gerçek sevgisi” ile yönetilen araştırmalarımız size pazar hakkında doğru, güvenilir içgörüler sunar.

HedefGrup Araştırma Ekibi

Rana Berk – Yönetici ortak
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Rana, HedefGrup’un kuruluşundan önce farklı araştırma şirketlerinde 15 yıl kantitatif ve kalitatif araştırmacı olarak çalıştı. Son yıllarda özellikle otomotiv araştırmalarında uzmanlaşarak, müşteri memnuniyeti, B2B, marka araştırmaları, tracking çalışmaları, syndicated araştırmalar, gizli müşteri çalışmaları, pazar segmentasyonu konularında deneyim kazandı. Uluslararası syndicated araştırmaların proje yöneticisi olarak çalıştığı yıllarda, söz konusu çalışmaların Türkiye pazarına uyarlanması ve Türkiye’de uygulanması konularında etkin olmuştur.

HedefGrup Saha Çalışmaları Ekibi

Hülya Tağaç – Saha süpervizörü
Uludağ Üniversitesi Ekonometri mezunu olan Hülya, bir süre maliyet muhasebesi alanında çalıştı. Araştırma sektöründeki deneyimine 2004 yılında anketör ve saha süpervizörü olarak başladı. 2006 yılından bu yana HedefGrup cati ekibinin vazgeçilmez elemanı ve süpervizörü oldu. Gerçekleştirdiği her ankette işine verdiği değer ve odaklanma yeteneğiyle başarılı bir saha çalışanı olan Hülya, B2B çalışmalarındaki ikna yeteniğiyle sınır tanımamaktadır. Hülya anketör eğitimi ve görüşmelerin kalite kontrolü konularından sorumludur.

Nilüfer Güldiken – Saha süpervizörü
Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu olan Nilüfer, 7 yıldır HedefGrup Otomotiv Araştırmaları Cati Ekibinin sürekli elemanı olmuştur. Müşteri memnuniyeti ve B2B çalışmalarında deneyim kazanan Nilüfer, sabırlı ve zor olanı seven kişiliğiyle sektörümüzde az rastlanan bir çalışma istikrarına sahiptir. Nilüfer anketör eğitimi ve kalite denetimleri konusunda Hülya ile birlikte çalışmaktadır.